Yazıcı
Uyumlu

Ücretsiz
Katalog
HAKKIMIZDA
Firmamız 1975 yılında Gıda Sanayi ve makinaları imalatı için kurulmuştur. O yıldan beri üretimindeki çeşitlemeler içinde 1990 yılında ilk önce Türkiye'de soya işlemede kullanılmak üzere fullfat için kuru ekstruder yapmıştır.

İhtiyaca göre araştırmacı bakışla ekstruderi kapasite ve işlevleri itibarı ile çeşitlemeye gitmiştir. İlk Ekstruder makina imalatımız 750 kg/saat kapasiteliydi. 2004 yılında makina imalatımızı kuru ve yaş ekstruder olarak yapmaktayız. 250-7500 kg/saat kapasiteli imalatlarımız mevcuttur.

Fabrikamız 3.750 m2 kapalı alana 6.500 m2'de açık alana kuruludur. İmalatımız çeşitleri içinde Ekstruder siparişlerini üç ay içinde karşılayacak kapasitedeyiz. Fullfat tesisini elek, kırıcı, soğutucu ve helezonlar olarak komple yapıyoruz. İmalatımızda dünyada markalı yaygın kullanılan elektrik ve rulman malzemelerini kullanmaktayız. İşletme prensibimiz iyi kalite mal ve malzemeyi daha ekonomik şartlarda hizmete sunmaktır.

Biz Türkiye'de ekstruderi ilk imal eden firma olarak en çokda satan firmayız.Büyük tavukçuluk entegrasyonlarında makinalarımız sorunsuz çalışmaktadır. İhtiyaç halinde bu isimlerden oluşan refarans listemizi bilginize sunarız.

Bizimle ekstruder ihtiyacınızı görüşürseniz en çok karlı sizin çıkacağınızdan emin olmalısınız.

Teknik bilgilendirme, montaj ve yedek parça temininde kolaylıklarımızdan mennun kalacaksınız.

 

Copyright © 1975-2004 [SARMAKSAN Mak. San. ve Tic. A.Ş] Tüm Hakları Saklıdır.